Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > MYSLÍME NA ZVÍŘÁTKA

MYSLÍME NA ZVÍŘÁTKA

Zima k nám zavítala v celé své kráse. Ani my jsme  letos nezapomněli na ty, co v zimě potřebují naši pomoc, na zvířátka. Děti z naší školičky si ráno přinesly plné batůžky „zvířecích dobrůtek“ a společně jsme se vydali na výpravu ke krmelci. Sněhu bylo všude plno, ale nakonec jsme se k cíli štastně přebrodili a děti mohly zvířátkům nachystat opravdovou hostinu. Za chvíli byl krmelec plný červených jablíček, mrkviček, suchého pečiva, či žaludů. Proto jsme zvířátkům u „bohatého stolu“ společně zazpívali (samozřejmě potichu, v lese se přece nekřičí) a v dobré náladě z vydařené akce jsme se vraceli do školky.

Zapsala: Pospěchová Daniela

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA