Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Akademie ke Dni matek

Akademie ke Dni matek

Svátek všech maminek oslavili žáci školy spolu s rodiči a dalšími hosty více než hodinovou ukázkou vystoupení tanečních, pevěckých i dramatických ve čtvrtek 16.května 2013 v sále restaurace Ondráš v Raškovicích.

Představení mělo spád, žáci předvedli svůj talent a potěšili krásným a milým přístupem. Atmosféra v sále byla velmi příjemná.  Každé číslo bylo oceněno potleskem a milými úsměvy rodičů.

Poděkování patří také pedagogům za vedení a přípravu žáků.