Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Akademie ke Dni matek

Akademie ke Dni matek

Svátek všech maminek oslavili žáci školy spolu s rodiči a dalšími hosty více než hodinovou ukázkou vystoupení tanečních, pevěckých i dramatických ve čtvrtek 16.května 2013 v sále restaurace Ondráš v Raškovicích.

Představení mělo spád, žáci předvedli svůj talent a potěšili krásným a milým přístupem. Atmosféra v sále byla velmi příjemná.  Každé číslo bylo oceněno potleskem a milými úsměvy rodičů.

Poděkování patří také pedagogům za vedení a přípravu žáků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI