Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Andělský den v MŠ

Andělský den v MŠ

Věřte nebo né, ale v úterý 17. prosince byla MŠ ve třídách „Motýlků“, „Broučků“ a „Včeliček“ plná „ Andílků“ v bílém. Konal se totiž „ ANDĚLSKÝ DEN“. Dopoledne se plnily andělské úkoly. Nechyběla ani návštěva JEŽÍŠKA, který přinesl pod stromeček dárky. Paní kuchařky připravily slavnostní oběd s hrachovou polévkou, rybou a lineckým kolečkem.

Odpoledne Andílci potěšili své maminky vánočním vystoupením a poté společně s nimi vytvářeli vánoční dekorace/ andílky, svícny z jablíček a oříšků, stromečky ze šišek a svíčky z včelího voskového plátu, třpytivé vločky/ a zdobili perníčky. Přitom jsme ochutnávali vánoční cukroví a poslouchali koledy.

Tento nevšední den jsme si společně krásně užili, měl své andělské kouzlo.

Rodičům děkujeme za spolupráci a pečlivou přípravu kostýmů.

 

Kolektiv MŠ vám všem přeje kouzelné a radostné Vánoce a aby jste pod stromečkem našli dárky plné lásky, štěstí, pohody a velikánský dar zdraví.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI