Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Andělský den v MŠ

Andělský den v MŠ

Věřte nebo né, ale v úterý 17. prosince byla MŠ ve třídách „Motýlků“, „Broučků“ a „Včeliček“ plná „ Andílků“ v bílém. Konal se totiž „ ANDĚLSKÝ DEN“. Dopoledne se plnily andělské úkoly. Nechyběla ani návštěva JEŽÍŠKA, který přinesl pod stromeček dárky. Paní kuchařky připravily slavnostní oběd s hrachovou polévkou, rybou a lineckým kolečkem.

Odpoledne Andílci potěšili své maminky vánočním vystoupením a poté společně s nimi vytvářeli vánoční dekorace/ andílky, svícny z jablíček a oříšků, stromečky ze šišek a svíčky z včelího voskového plátu, třpytivé vločky/ a zdobili perníčky. Přitom jsme ochutnávali vánoční cukroví a poslouchali koledy.

Tento nevšední den jsme si společně krásně užili, měl své andělské kouzlo.

Rodičům děkujeme za spolupráci a pečlivou přípravu kostýmů.

Kolektiv MŠ vám všem přeje kouzelné a radostné Vánoce a aby jste pod stromečkem našli dárky plné lásky, štěstí, pohody a velikánský dar zdraví.