Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Bezhotovostní platby za stravování

Bezhotovostní platby za stravování

Vážení rodiče, zaměstnanci a ostatní strávníci školní jídelny ZŠ a MŠ Raškovice.

Na základě vašich žádostí jsme se rozhodli umožnit vám i bezhotovostní platby stravného. Máte tak možnost platit buď v hotovosti nebo bezhotovostně.

Co je třeba udělat pro bezhotovostní platbu?

1.         Zajít do banky, v níž máte zřízen svůj běžný účet, a zadat povolení k inkasu ze svého účtu na účet našeho zařízení. Potřebné údaje:

název zařízení (naše zařízení): Základní škola a mateřská škola Raškovice

číslo účtu příjemce platby (naše zařízení):    3015494

kód banky příjemce platby (naše zařízení): 0300

limit jednotlivé platby inkasa:  =600,-Kč

Nezadávat variabilní ani specifický symbol

počáteční datum účinnosti (datum povolení inkasa): 20. 8. 2013

a nechat si potvrdit v bance povolení inkasa pro ZŠ.

Stanovení horního limitu povolení inkasa:

a) Rodič se rozhodne pro možnost součtování plateb více strávníků (tj. rodiče a děti nebo součet plateb u sourozenců) a následnému stáhnutí jednou částkou ze stejného čísla účtu, hranice horního limitu povolení inkasa musí být součtem záloh všech strávníků (např. rodiče mají 2 děti, limit – záloha na každé dítě činí 600,- Kč, chtějí využít množnosti součtování plateb, pak konečný horní limit inkasa bude součtem záloh, tedy 1200,- Kč).

b) Pokud se rodič rozhodne, že chce, aby byly platby provedeny jednotlivě za každé dítě, pak horní hranice limitu inkasa na každé dítě bude zvlášť ve výši jedné zálohy, tj. 600,- Kč.

Poznámka: Stahovat se bude jiná částka než maximum – podle počtu dní v měsíci, odpočítají se i odhlášky za minulý měsíc, proto je potřeba zřídit povolení k inkasu a ne trvalý příkaz.

2.         S potvrzením o povolení inkasa zajít k vedoucí školní jídelny, která údaje zanese do stravovacího programu.

3.         Pak už jen hlídat, aby na vašem účtu v bance byl vždy dostatek hotovosti.

Další informace Vám rádi poskytnou vedoucí školní jídelny tel.  558 425 566

sekretářka, nebo třídní učitelé.

Co je potřeba udělat pro platbu v hotovosti?

Zde se nic nemění, takže pokračuje platba v kanceláři vedoucí školní jídelny danou částkou v daném termínu.

Stravné v hotovosti se bude vybírat  na měsíc září 28., 29. a 30.8.2013, od 7.00 do 14.00 hod.

2.9.2013, od 7.00 do 10.00hod.

3.9.2013, od 7.00 do 11.00 hod.