Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Bludiště

Bludiště

OLYMPUS DIGITAL CAMERADne 6.3.2013 proběhla na naší škole pro žáky 2.-5.ročníku zábavná hledací  hra BLUDIŠTĚ. V odpoledních hodinách se sešli mladí hledači v informačním centru, kde dostali instrukce k dané soutěži a během pár minut se rozutekli po škole hledat dobře utajená písmenka. Nejedno písmenko bylo ukryto v květináči, na hasicím přístroji či na okrajích nástěnek a zábradlích. 40 tajemných písmenek se podařilo najít nejrychlejším žákům během třičtvrtě hodiny .  Ostatní bojovali statečně a i když tajenku nevyluštili  zasloužili si sladkou odměnu a diplom.

Celkem se účastnilo 42 dětí . Vzhledem k velkému věkovému rozpětí jsme vyhodnotili z každého ročníku jednoho  nejlepšího hledače.

Z  2.ročníku byl nejšikovnější Rostislav Pěnšík , z 3.ročníku Marek Máslowský , z 4.ročníku Klárka Gužíková a z 5.ročníku byly díky stejnému počtu bodů oceněny dvě dívky, Leona Michnová a Vendula Vlková.

Všem  moc gratulujeme.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA