Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Body-art aneb výtvarka na tělo

Body-art aneb výtvarka na tělo


                                     V hodinách výtvarné výchovy se žáci 9.ročníku prakticky seznámili s výtvarnými aktivitami Body-artu. Body-art je jedno z odvětví akčního umění a v překladu znamená tělové umění, kde vyjadřovacím prostředkem je lidské tělo.Úkolem žáků bylo vytvořit na obličeji nebo ruce spolužáka fantastické, originální, kreativní líčení pomocí dekorativní kosmetiky. Za poslechu moderní hudby, ve třídě plné veselé atmosféry, vznikaly zajímavé a ohromující výtvory. Poznáte, kdo propůjčil svou tvář k výtvarnému experimentování?


HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI