Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Co dělat při problému s přihlášením na e-žákovskou knížku?

Co dělat při problému s přihlášením na e-žákovskou knížku?

V případě problému s přihlášením na e-žákovskou knížku, popř. při zapomenutí přihlašovacího jména nebo hesla, je třeba osobně dojít za Mgr. Ivo Šafářem.

Pozor, změna proti minulému školnímu roku – přihlašovací jméno žáka je tvořeno prvním písmenem jména a celým příjmením bez diakritiky a malým písmem, takže např. Jan Ženíšek má přihlašovací jméno jzenisek. Pokud se stane, že by shodou okolností mělo být další přihlašovací jméno shodné (např. žák Josef Ženíšek), liší se přihlašovací jméno číslicí na konci – jzenisek1.

Možno si domluvit schůzku na telefonu 558 425 556.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI