Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Děti MŠ v rybárně

Děti MŠ v rybárně

V předvánočním čase děti MŠ ze třídy Včeličky recitují:

Přišly zase po roce- „ Kdo“ ? No přece Vánoce. S kmotrem kaprem ve vaně… .

Rozhodli jsme se podívat se na ně. A kde jinde než do rybárny RYBAKO ve Vyšních Lhotách. Slunečný páteční den byl pro děti obou tříd MŠ plný zážitků. Měly možnost uvidět dovoz kaprů a jejich převážení z kádí nákladního auta do sádek. Děti se dověděly jaké ryby se prodávají, co potřebují k životu. Pozorovaly pstruhy a kapry v sádkách, do kterých přitékala čistá voda z horského potůčku z Prašivé. Od p. Kohuta dostaly pexeso s rybami. Den se moc vydařil a motivoval děti k vyprávění zážitků, k tradicím vánoc a ke zhotovení a kresbě kapříků.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI