Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Dne 4.6. 2013 proběhl na naší škole ,,Den otevřených dveří“

Dne 4.6. 2013 proběhl na naší škole ,,Den otevřených dveří“

Žáci 1.-3. tříd zůstali se svými třídními učitelkami. Prvňáci se připravovali na příchod školek, aby jim ukázali, co se budou učit ve škole.

Žáci 4.-9. tříd svoje třídy opustili a podle zájmu zapsali k jednotlivým vyučujícím.

Zpěváci a hráči na hudební nástroje se s p. uč. Carbolovou usídlili v hudebně, kde si každý mohl vyzkoušet jakýkoliv hudební nástroj.

Mladí fyzikové tvořili modely sluneční soustavy pod vedením p. uč. Legerské.

V tělocvičně zápolili mladí atleti s p. uč. Gajdačovou a Veselkou, hráli různé hry a stříleli ze vzduchovky.

Pro zdatné angličtináře si p. uč. Bayerová připravila chemické a fyzikální pokusy v angličtině.

Řemeslně a zručně nadaní tvořili ve školních dílnách domečky z papíru špejlí a dřívek

s pomocí p. uč. Fluksové .

Budoucí chemikové řešili křížovky, filtrovali a namíchali barevný nápoj plný bublinek  pod  odborným dohledem p. uč. Jurošové.

Naši ochránci přírody si s pomocí p. uč. Kuriplachové připravili zábavné a zároveň poučné hry o třídění odpadu pro Mateřské školky.

Začínající i pokročilí němčináři se s p.uč. Loderovou učili barvy atd.

Výtvarné dílny připravila p. uč. Laníková ,žáci kreslili a tvořili loutky z papíru.

Géniové se sešli u p. uč. Chodurové kde řešili různé hlavolamy.

Cyklisté se u p. uč. Mertové učili jak se chovat na cestách.

P. uč. Pavelková si připravila zábavnou angličtinu.

Naši dějepisáři u p. uč. Polomíka sestavovali rodokmen Habsburků a  hráli různé dějepisné hry .

Den Otevřených dveří jsme si užili,  škoda jen, že se na nás přišlo podívat tak málo rodičů.

Zapsala Barbora Gřundělová 9.A