Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Ekotým v Praze

Ekotým v Praze

Ve čtvrtek 12.9. členové Ekotýmu odjeli Leo expresem do našeho hlavního města. Celé odpoledne jsme věnovali poznávání Prahy. Byli jsme se podívat na orloj na Staroměstském náměstí, přes Karlův most jsme došli na Pražský hrad a nakoukli do chrámu sv.Víta. K večeru jsme se projeli metrem a  vrátili se do budovy Sdružení Tereza. Nejvíce legrace jsme si užili při seznamovacích a zábavných hrách. Paní učitelky nás brzy vyhnaly na kutě, protože všechny čekal další náročný den.

Eko Eko_z.

Po vydatné snídani /zase řízky!/ jsme se těšili na výukový program.  Přišla paní lektorka Martina, která nám zajímavým a zábavným způsobem objasnila, co musíme udělat pro naši školu, abychom opět získali titul Ekoškola.

martina_2 Km

Po tomto skvělém dopoledním programu jsme se prošli po Václavském náměstí a plni krásných pocitů a úžasných dojmů jsme nastoupili do vlaku na cestu zpět domů J

hasiči_

Děkujeme p. J. Mikolášovi a p. R.Švrčkovi za dopravu k vlaku hasičským minibusem, hodně nám to ušetřilo času, přestupování a čekání na spoje.

Žáci Ekotýmu

 

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI