Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Gratulujeme paní ředitelce!

Gratulujeme paní ředitelce!

oceneni

      Moravskoslezský kraj v pátek 28. března 2014, u příležitosti Dne učitelů, ocenil 25 pedagogických pracovníků Moravskoslezského kraje ve velkém sále Knihovny Petra Bezruče v Opavě.  Mezi oceněnými pedagogy byla i naše paní ředitelka Mgr. Kachtíková Hana. Z rukou hejtmana Moravskoslezského kraje Miroslava Nováka, náměstkyně Věry Palkové a Svatomíra Recmana převzala paní ředitelka poděkování v podobě pamětního listu.  Toto ocenění ji bylo uděleno v kategorii –  výrazná pedagogická osobnost roku 2014.

      Mgr. Hana Kachtíková je ředitelkou naší základní školy již 6. rokem. Po dobu jejího ředitelování se mnohé ve škole změnilo. Škola prošla náročnou a rozsáhlou  rekonstrukcí, všechny třídy, kabinety, provozní místnosti, hygienické prostory a zařízení, školní jídelna, školní skleník, školní družina, mateřská školka dostaly nový image. Rekonstrukcí prošly i venkovní prostory školy – pozemky, hřiště, kterým přibyly moderní hrací prvky pro mladší žáky. Pod jejím vedením získala škola několik prestižních ocenění –  v rámci moravskoslezského kraje byla  vícekrát oceněna jako jedna z nejlepších  škol za environmentální aktivity,  za kvalitní primární prevenci . Za  profesionální, lidský přístup k dětem a rodičům, získala titul Etická škola. Škola je zapojena do projektu Rodiče vítáni, projektů na podporu technické a přírodovědné gramotnosti žáků a dalších. Paní ředitelka je opravdový manažér školy, realizovala přes 35 projektů na krajské i evropské úrovni.

 Paní ředitelce přejeme hodně sil a elánu do další práce.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI