Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Hodnocení Dne přežití

Hodnocení Dne přežití

Dne 17. května se uskutečnil branný „Den přežití“ pro žáky druhého stupně naší školy. Žáci byli rozděleni napříč ročníky na šesti a pěti členná družstva, která musela plnit různé úkoly, které se jim mohou hodit v případě, že by se ocitli v nouzi či v nečekané situaci v přírodě i v městě. Tato stanoviště si pro žáky připravil military club SAS Raškovice pod vedením pana Václavíka. Jednalo se o zdravovědu, fyzickou kondici, vybudování přístřešku, střelbu a lov v přírodě, celkovou tělesnou zdatnost a vytrvalost. Na každém stanovišti žáci mohli získat maximálně 10 bodů. Za každý ztracený bod se jim v běžecké části připočítávala penalizace 30 sekund. Celý závod byl nakonec zakončen asi 6  km během, který měl nastínit soudružnost týmu.

Celkové výsledky nakonec dopadly takto: 16. místo obsadily Bubliny, 15. skončili Přeživší (na 5 minut), 14. Ztracení, 13. Veselkovi, 12. Cubalibre, 11. Tupíři, 10. We are lamps, 9. Dygymoni, 8. Ti lepší, 7. Pokemoni, 6. Borovice, 5. Máriovci, 4. Nevim, 3. místo vybojovalo družstvo Jdeme domů, 2. místo Trosečnící a na prvním místě s časem 41 minut a 50 vteřin skončilo družstvo s názvem Termiti ve složení: Vendula Žižková z 9. A, Barbora Šebestová z 8. A, Ondrej Guziur a Ian Slováček ze 7. B a Kristýna Vašková z 6. B.

Všem žákům gratulujeme za projevenou snahu a píli. Další poděkování patří military clubu SAS Raškovice za přípravu akce a sdružení rodičů za nákup cen pro žáky.

Mgr. Marek Veselka

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI