Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Lyžování na Sviňorkách pro zájemce + přihláška

Lyžování na Sviňorkách pro zájemce + přihláška

Vážení rodiče,

stejně jako loni nabízíme lyžování na Morávce na Sviňorkách. Cena lyžování od 11:30 do 15:30 hodin činí 100 Kč + doprava + vyvezení lyží. Plánujeme zatím tři termíny –  úterý  4. 2, pondělí 17. 2 a úterý 4. 3. Odjezd by byl objednaným autobusem od školy kolem 11 hodiny. Příjezd autobusem zpět k Ondráši nebo vyzvednutím dětí na parkovišti na Morávce-Lipovém. Tuto skutečnost potvrdíte níže.

Po celou dobu budou děti pod pedagogickým dohledem. V případě jakýchkoliv nečekaných událostí budete informováni na telefon, který také uvedete níže.

Letos jsme se rozhodli vybírat od všech dětí stejnou částku 500 Kč, abychom nemuseli před každým lyžováním čarovat s penězi. Pokud dítě pojede jen jednou, bude mu celkový přeplatek vrácen po celkovém vyúčtování, stejně jako ostatním dětem.

Povinná výbava dítěte: lyže, boty na lyže, helma, (hůlky – nejsou podmínkou), rukavice, čepice a dobré oblečení. Za seřízení vázání a celkový stav lyží ručí rodiče.

přihláška v příloze