Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Lyžování na Sviňorkách

Lyžování na Sviňorkách

Dne 4. února 2014 se uskutečnil zájezd školy do SKI areálu Sviňorky. První možnosti využilo 23 žáků prvního a druhého stupně, na které čekala velmi tvrdá sjezdovka plná ledu, což bylo zapříčiněno hlavně velmi nezvyklým zimním počasím. Všichni účastníci se ale s touto nezvyklou situací poprali a i přes drobné pády a bolístky nakonec lyžovali celé tři hodiny. Díky za odvahu a chuť si zalyžovat. Věřím, že příště pro nás bude sjezdovka příznivější.

Po lyžování v 15:30 hodin si děti vyzvedli rodiče přímo na sjezdovce nebo na parkovišti Lipový Morávka. Děkujeme rodičům za dochvilnost.

                Další lyžování je naplánováno na pondělí 17. února. Šanci mají i ti, kteří s námi ještě nebyli. Stačí si jen vyzvednout přihlášku v kabinetě TV.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI