Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Mc Donald´s cup

Mc Donald´s cup

Dne 7. 5 se v Palkovicích uskutečnil turnaj v kopané McDonald´s cup, kterého se zúčastnili i vybraní žáci z 1.- 3. třídy naší školy. Turnaje se dále zúčastnila družstva ze ZŠ Palkovice, ZŠ Kozlovice a ZŠ Chlebovice. Systém turnaje byl nastaven tak, že hrál každý s každým po dobu 15 minut na dva poločasy.

Naši chlapci nakonec obsadili 2. místo, když remizovali 2:2 hned na úvod s Kozlovicemi, což se ukázalo jako klíčové. Právě s nimi jsme na konci turnaje měli stejný počet bodů za dvě výhry a již zmíněnou remízu. Rozhodovalo tak vzájemné skóre, které jsme měli o jedinou branku horší než Kozlovice, proto jsme nakonec nepostoupili. Pro upřesnění dodávám i zbylé výsledky. Palkovice jsme porazili 7:0 a tým Chlebovic dostal příděl 11: 4, ani to ovšem na postup nestačilo.

A kdo nás v tomto klání reprezentoval? Jsou to tito fotbalisté: Filip Čapčuch z 1. B, Tadeáš Chodura a Michal Málek z 2. A, Ondřej Pohludka z 2. B, Marek Šulc, Václav Koloničný, Leon Slováček a Matyáš Ochman z 3. A a Jan Šulc a Filip Horečka z 3. B třídy.

Děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

 

ocenění v příloze

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI