Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Návštěva dětí v knihovně

Návštěva dětí v knihovně

U příležitosti MĚSÍCE KNIHY děti z MŠ třídy „Včelek“ navštívily knihovnu. Paní Marie Zemanová s nimi pobesedovala o knihách a knihovně, přečetla jim jarní příběh z knihy Pohádkový rok od Václava Čtvrtka. Děti si prohlédly encyklopedie, knihy o zvířátkách, přírodě atd. Předvedly, jak se s knihou správně zachází, jak se v ní opatrně listuje. Společně jsme si vybrali a vypůjčili Medové příběhy a bajky ke čtení při odpočívání.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI