Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Pozvánka na Den Země 30.4.2013

Pozvánka na Den Země 30.4.2013

Srdečně Vás zveme na program žáků naší školy ke Dni Země, který bude probíhat 30.4. v dopoledních i odpoledních hodinách.

Žáci naší školy naší školy ve spolupráci s pracovníky Lesů ČR připravili

od 9.00 Lesohrátky, kterých se zúčastní žáci 4. – 8. ročníku.  Plnění lesních disciplín se bude konat v případě příznivého počasí v lesním terénu nad Zlání v Pražmě ( střelba ze vzduchovky, měření stromů, řezání dřeva, sázení stromů, poznávání rostlin a živočichů, ochrana přírody, péče o les), za špatného počasí se budou konat Lesohrátky v naší škole. Osmi až desítičlenná družstva mohou získat bonusové body, pokud s sebou přinesou na start vlastnoručně vyrobený předmět ze dřeva : píšťalku( 1. stupeň)  a lžíci ze dřeva. Tradičně proběhne také úklid odpadků v lese v rámci projektu Litter Less  a Ekoškola. Některé třídy se budou věnovat po absolvování Lesohrátek průzkumu vodních živočichů v potocích  a čištění studánek v projektu Putování za čistou vodou.

Od 16.00 Vás zveme na Koncert po planetu Zemi v restauraci Maryčka ve Vyšních Lhotách. V kulturním  programu yystoupí současní i bývalí žáci naší školy. Těšíme se, že se přijdete podívat na naše malé lesní odborníky a umělce a přejeme všem zajímavé zážitky a příjemnou jarní pohodu.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI