Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Přehazovaná – 2. místo v okrese

Přehazovaná – 2. místo v okrese

11. dubprehaz-2013na 2013 se vybraní žáci z 1. stupně zúčastnili okresního kola v přehazované, které se konalo na 6. ZŠ  ve Frýdku – Místku. Po vyhraných zápasech ve skupině se děti utkaly s hráči 6. ZŠ, se kterými vyhráli a bojovali o první místo s hráči 8. ZŠ. Tento zápas bohužel po velkém úsilí prohráli , ale získali krásné 2. místo. O toto umístění se zasloužili tito hráči: Anežka Švrčková, Filip Horečka,  David Stýskal, Tomáš a Jakub Muroňovi, Jan Málek z 5.B, Martin Šebesta, Nicola Jančíková a Vojtěch Foldyna z 5.A a také Marek Šulc ze 3.A.

M. Muroňová

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI