Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Přehled kroužků

Přehled kroužků

Naše letošní kroužky:

ŠIKOVNÉ RUČIČKY MŠ LEKTOR:

Zdeňka Hermanová

šk.rok 2013-14 Sudé pondělí

13.00 – 14.00

1.pololetí 3.10.,  14.10.,  11.11.,  25.11.,  9.12.,  6.1., 20.1.
2.pololetí 3.2.,  17.2.,  3.3.,  17.3.,  14.4.,  28.4.,  12.5.,  26.5.

 

PŘEDŠKOLÁČEK 1. LEKTOR:

Zdeňka Hermanová

šk.rok 2013-14 Sudá středa

13.00 – 14.00

1.pololetí 2.10.,  16.10.,  13.11.,  27.11.,  11.12.,  8.1., 22.1.
2.pololetí 5.2.,  19.2.,  5.3.,  19.3.,  2.4.,  16.4.,  30.4.,  14.5.

 

PŘEDŠKOLÁČEK 2. LEKTOR:

Zdeňka Hermanová

šk.rok 2013-14 Sudá středa

14.00 – 15.00

1.pololetí 2.10.,  16.10.,  13.11.,  27.11.,  11.12.,  8.1., 22.1.
1.pololetí 5.2.,  19.2.,  5.3.,  19.3.,  2.4.,  16.4.,  30.4.,  14.5.

 

ŠIKOVNÉ RUČIČKY 1 LEKTOR:

Daniela Pospěchová

šk.rok 2013-14 Sudé úterý

13.00 – 14.00

1.pololetí 1.10.,  15.10.,  12.11.,  26.11.,  10.12.,  7.1., 21.1.
2.pololetí 4.2.,  18.2.,  4.3.,  18.3.,  1.4.,  15.4.,  29.4.,  13.5.

 

ŠIKOVNÉ RUČIČKY 2 LEKTOR:

Daniela Pospěchová

šk.rok 2013-14 Sudý čtvrtek

13.00 – 14.00

1.pololetí 3.10.,  17.10.,  14.11.,  28.11.,  12.12.,  9.1., 23.1.
2.pololetí 6.2.,  20.2.,  6.3.,  20.3.,  3.4.,  18.4.,  1.5.,  15.5.

 

TANEČKY LEKTOR:

Aneta Ryšková

šk.rok 2013-14 Lichá středa

13.00 – 14.00

1.pololetí 9.10., 23.10., 6.11., 20.11., 4.12., 18.12., 15.1., 29.1.,
2.pololetí 12.2., 12.3., 26.3., 9.4., 23.4., 7.5., 21.5.

 

ZDRAVÍČKO LEKTOR:

Jana Laníková

šk.rok 2013-14 Liché pondělí

13.00 – 14.00

1.pololetí 7.10., 21.10., 4.11., 18.11., 2.12., 16.12., 13.1., 27.1.,
2.pololetí 10.2., 10.3., 24.3., 7.4., 5.5., 19.5., 2.6.

 

LOGOPEDIE LEKTOR:

Stanislava Černá

šk.rok 2013-14 Liché úterý

12.00 – 16.00

1.pololetí 8.10., 22.10., 5.11., 19.11., 3.12., 17.12., 14.1., 28.1.,
2.pololetí 11.2., 11.3., 25.3., 8.4., 22.4., 6.5., 20.5., 3.6., 17.6.

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI