Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Přespolní běh v Dobré

Přespolní běh v Dobré

V pátek 27. září se vybrané děti z 1. stupně zúčastnily okrskového kola v přespolním běhu, který pořádala Základní škola v Dobré. Naši školu reprezentovalo 8 dětí od 1. do 5. třídy. Běhalo se v terénu  kolem řeky na tratích od 200 do 1000 m. Konkurence byla veliká. Celkem se tohoto běhu zúčastnily děti ze 12 okolních škol. Krásné umístění a  diplom si s sebou domů přivezli:

Filip Sikora z 1.B za 1. místo, Sára Javorová z 1.A za 3. místo a Vojtěch Sikora z 5.B za 2. místo.

Také ostatní děti se hodně snažily a umístily se mezi prvními šesti. Jáchym Foldyna z 2.B obsadil 6. místo, Bára Kotásková ze 3.A byla na 4. místě, Michal Málek z 3.A vybojoval 6. místo, Marek Šulc ze 4.A doběhl také 6. a Vendula Mecová z 5.A skončila na 5. místě. Všem děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

M. Muroňová

Přespolní_běh

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI