Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > První setkání předškoláků ve škole

První setkání předškoláků ve škole

Dne 20. 3. 2014 se v krásný jarní den přišlo do školy se svými rodiči podívat celkem 31 dětí. S úsměvem na tváři a plni očekávání zasedli, někteří poprvé, do školních lavic. Prožili hodinu strávenou písničkami, básničkami a pomocí hravých činností se pomalu seznamovali s budoucími spolužáky. Rodiče dětí se zájmem sledovali své ratolesti, jak se jim daří při jejich prvních krůčcích na cestě za poznáním. Viděli, jakým způsobem se děti budou učit psát, jak jim pomoci při rozvoji grafomotoriky, správném úchopu tužky či jak pomoci malým předškolákům, aby jejich vstup do první třídy byl snazší a radostnější. Po malém pohoštění a diskuzi s rodiči se ukončilo první setkání s budoucími prvňáky. Těšíme se na další setkání, které proběhne 24.4.2014 v duchu tajů čísel.

predskol-2-2014 predskol-1-2014

Děkujeme všem rodičům za účast a vstřícnost.

Mgr. Vendula Chodurová

Mgr. Markéta Muroňová

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI