Zš a Mš Raškovice > Školní družina > Základní informace

PROVOZNÍ DOBA

• Ranní družina               6,00-8,00 hod.           probíhá v prostorách Informačního centra (IC)
  • Odpolední družina       11,45-16,30 hod.

Žáci ŠD jsou rozděleni do čtyř oddělení, po 15. hodině se oddělení spojují v Informačním centru

1. oddělení  (1.A) – Lucie Pánková (asistentka pedagoga Andrea Mičulková)
  2. oddělení  (1.B) – Bc. Dagmar Vepřeková
  3. oddělení  (IC)  –  Mgr. Tereza Mílková
  4. oddělení  (4.B) – Mgr. Nela Nguyenová (asistent pedagoga Kristýna Vepřeková)

TELEFONNÍ SPOJENÍ

•  558 425 564
  •  737 102 661

DŮLEŽITÁ SDĚLENÍ

• Pokud jsou oddělení jinde než ve své kmenové třídě, pak jste informováni službou u vstupu ZŠ a písemným sdělením na dveřích.
  • V případě jakýchkoli konzultací využívejte konzultačních hodin vychovatelek dle telefonní domluvy. V době přímé činnosti u žáků se Vám nemůžeme věnovat.
  • Odchody žáků se řídí řádně vyplněným zápisním lístkem. V případě změny je nutno doložit písemné oznámení s datem a podpisem rodiče. Na telefonické domluvy nebude brán zřetel.