Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Tradiční loučení s žáky 9.ročníků

Tradiční loučení s žáky 9.ročníků

Hezkou tradicí školy v Raškovicích je loučení se s vycházejícími žáky. Letošní deváťáci si připravili užasnou prezentaci o svém působení na škole, o svých výletech, lumpárnách, ale i chvilkách, ve kterých bychom se bez našich žáků neobešli. Slova o loučení se s devíti roky z úst Davida Pavláska byla podbarvena podmanivou hudbou v podání Lucie Rusinové, žákyně 9.A.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na závěr po pěkných slovech pana starosty a paní ředitelky se žáci pochlubili tím, čemu se hodlají v budoucnu věnovat, na jaké studijní obory byli přijati.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI