Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Turnaj v minikopané

Turnaj v minikopané

Dne 19. 4 se ve Frýdku- Místku na stadionu Válcoven plechu uskutečnil turnaj v minikopané, kterého se zúčastnili i vybraní žáci z 6.- 9. třídy naší školy. V turnaji byla družstva rozdělena skupinu frýdeckou, kde jsme byli i my, a místeckou skupinu.

Naši chlapci v konečném umístění obsadili 3. místo, když dokázali remizovat s 2. ZŠ a Sedlištěmi. Jediným týmem, který borce z Raškovic přehrál, byla domácí 5. základní škola.

A kdo nás v tomto klání reprezentoval? Jsou to tito fotbalisté: Radim Pěchovič z 6. B, Richard Mäkký ze 7. A, Denis Šulc, Alexander Kohut, Ian Slováček a Ondřej Guziur ze 7. B, Dominik Pelzl, Marek Rada, Matěj Csápai a Jiří Guziur z 9. A.

Děkujeme za reprezentaci naší školy a přejeme mnoho dalších sportovních úspěchů.

Mgr. Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI