Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Turnaj v ping pongu

Turnaj v ping pongu

Dne 23. 1. 2014 se na naší škole uskutečnil v rámci prevence užívání drog a rizikového chování turnaj v ping-pongu s mottem: „Sportem proti drogám“, který byl určen pro jednotlivce z řad žáků 4. až 9. třídy. Celé klání probíhalo od 14:00 –16:30 hodin v prostorách naší školy.

            Přihlášení žáci se vylosovali do dvou skupin, kde proti sobě sehráli utkání každý s každým. Poté již došlo k vyřazovacím zápasům, kdy první ze skupiny A hrál se čtvrtým ze skupiny B atd. Výherci postupovali dál a dál, až se utkali ve finále. V něm po zásluze vyhrál Jan Málek, když porazil Filipa Horečku z 6. B třídy. O třetí místo se utkali Marek Šulc ze 4. A a David Skotnica ze 7. B. Úspěšnější byl mladší z nich a bral třetí místo.

            Děkujeme sdružení rodičů za ceny, hráčům za účast a organizátorům Marku Skotnicovi, Jakubu Štefkovi a Ondřeji Guziurovi za strávený čas se svými spolužáky a rozhodování v zápasech.

            Za organizaci                                                                     Marek Veselka

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI