Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Turnaj ve vybíjené- Palkovice

Turnaj ve vybíjené- Palkovice

Dne 18. března se vybraní žáci 4. -5. ročníku zúčastnili okrskového kola ve vybíjené v Palkovicích. Na místě nás čekalo dalších pět škol, které s námi měly změřit síly. V hracím systému turnaje se utkal každý s každým. Turnaj byl velmi vyrovnaný a hned tři školy skončily jen s jedinou prohrou, mezi nimi i ta naše. Rozhodovala tedy minitabulka mezi těmito školami. V celkovém součtu vybitých žáků nás bohužel jeden tým předčil o tři vybité, obsadili jsme tedy 2. místo.

Naši školu reprezentovali tito žáci: Petra Lhoťanová, Jana Krestová, Anna Gucká, Stela Húsková,  Jakub Čagala, Vojtěch Sikora, Vítězslav Polách, Vít Novák, Josef Plhal – všichni z 5. B, Matěj Teper z 5. A a Marek Šulc a Leon Slováček z 4. B. Všem hráčům děkujeme za reprezentaci školy a velmi dobrý výsledek.  Poděkování také patří místním hasičům za dopravu na turnaj.

Marek Veselka

SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES SAMSUNG CAMERA PICTURES

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI