Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Turnaj ve vybíjené

Turnaj ve vybíjené

OLYMPUS DIGITAL CAMERAVe čtvrtek  14. března se v tělocvičně naší školy uskutečnil turnaj ve vybíjené pro žáky prvního stupně. Žáci třetích, čtvrtých a pátých ročníků změřili své síly ve vzájemných utkáních. I malí třeťáci nastupovali do zápasů s velkým odhodláním a chutí vyhrát. Při turnaji odehrál  každý  tým  pět  zápasů. Některá utkání byla velmi napínavá a vyrovnaná až do poslední minuty. Všechna utkání proběhla v duchu fair-play a již teď se těšíme na příští rok.

Pořadí:

1. místo :  ŠMOULOVÉ – R. Pavelek, D.Stýskal , D.Uher, J.Muroň, T.Muroň, J. Málek, M.Mohyla (5.B)

2. místo : FK JEŽEK – Š.Filipec, M.Šebesta, J.Novák, N.Jančíková, V.Vlková, A.Švrčková, A.Havlík (5.A,B)

3. místo : NEŘIZENÉ STŘELY – J. Čagala  , A. Monar , J. Plhal , V. Novák, M. Šulc , L. Slováček, V. Polách (3.A+ 4.B)

4. místo : TYGŘI – M. Teper , K. Tabašková, P. Kováčová, J. Koreň, M. Stuchlík, V. Mecová,  N. Boháčíková ( 4.A)

5. místo : BERKOVCI – A.Němec, J. Madzia , D. Hlisnikovský , J. Čubok  , L. Máslowská , N. Pelzlová ,  A. Berek (5.A )

6. místo : COOL HOLKY – K.Kasincová , M. Drastichová, K. Ochvátová, J.Krestová, K.Gužíková , B. Hlisnikovská, P. Lhoťanová (4.B)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA