Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Týden dobrých skutků

Týden dobrých skutků

Ve dnech 8.-12.4.2013 byl ve škole vyhlášen týden dobrých skutků.Úkolem žáků bylo v tento týden udělat pro někoho, doma nebo ve škole, dobrý skutek. Následně se měli žáci na velký arch papíru ve vestibule školy podepsat a krátce svůj dobrý skutek popsat. Ze všech dobrých skutků paní ředitelka vybrala 5 nejobětavějších a po zásluze odměnila drobnými věcnými cenami.Moc děkujeme všem žákům školy, kteří v tomto týdnu udělali nezištně někomu radost a tím pomohli udělat svět lepším!

Oceněni žáci – Petr Holeš, Hanka Juřicová, Eliška Sandany,  Vojtěch Ochman, Petr Hrabec

 

12042013(002) 12042013(003) 12042013

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI