Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > V ZDRAVÉM TĚLE, ZDRAVÝ DUCH

V ZDRAVÉM TĚLE, ZDRAVÝ DUCH

Řekli jsme si jednoho krásného zimního dne a řádně navlečeni do kombinéz, čepic a rukavic jsme vyrazili na zasněženou školní zahradu poměřit své síly na sněhu. Naši Zimní Olympiádu jsme zahájili u olympíjské vlajky společným zpěvem a po krátkém rozcvičení se sportovní družstva vydala plnit jednotlivé disciplíny k označeným stanovištím. Zápolilo se ve slalomovém běhu ve vysokém sněhu, v bobování z vysokého kopce, hodu sněhovou koulí na cíl, dále naši zdatní sportovci vyšlapávali různé obrázky v nevyšlapaném sněhu nebo překonávaly překážky sestavené z barevných olympíjských kruhů. Vrcholem tohoto sportovního klání byla soutěž o postavení největšího iglů. Naši letošní Zimní olympiádu jsme zakončili slavnostním udělením zasloužených diplomů a medailí.
SPORTU ZDAR!

Zapsala: Pospěchová Daniela

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI