Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Vážení rodiče budoucích prvňáčků!

Vážení rodiče budoucích prvňáčků!

Nástup do školy je bezesporu jednou z nejvýznamnějších událostí života dítěte. Chtěli bychom vašim dětem formou her, povídáním a malováním tento vstup do první třídy usnadnit. Připravili  jsme si pro vás dvě odpoledne plné zábavy a poznávání  nových spolužáků i prostředí školy.

Přijďte se podívat se svými dětmi.

První setkání proběhne 20.3.2014  od 15.45 – 17.00 hod.

Co nás čeká? Vypravíme se s vámi do  tajemného světa čar, písmenek   a  knížek pro děti. Poukážeme vám, jak hraním usnadníme dětem psaní, vklouzneme do světa písmenek a dětských básní.

Druhé setkání proběhne 24.4.2014  od 15.45 – 17.00 hod.

Tentokrát vás zveme do říše čísel. Budeme si hrát, poslouchat pohádky a nenápadně se s těmito čísly seznamovat.

Ve druhém patře nové budovy. Třída 5.A a 4.A

Pouzdro s pastelkami, nůžky, přezůvky  a  dobrou náladu

5.6. 2014 v 16.00 hod.  informativní  schůzka všech  rodičů budoucích prvňáčků. Již bez dětí se dovíte všechny důležité informace o pomůckách a potřebách , které budou malí školáci na školní rok 2014/2015 potřebovat.

Na všechny rodiče i děti se těší

Mgr. Chodurová Vendula    Mgr. Muroňová Markéta