Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - MŠ > Vítání jara v MŠ

Vítání jara v MŠ

Jako každý rok přivítaly všechny děti z MŠ jaro tradicí “ VYNÁŠENÍM MORENY“. Nejdříve musely paní ZIMU vyrobit, naučit se básně a písně o jaru. Nastal první jarní den. Sluníčko už od rána dávalo najevo, že paní ZIMA se musí se svou vládou rozloučit i přesto, že byla letos velmi mírná, sněhu a ledu bylo poskrovnu. Říkankou „Zimo, zimo, táhni pryč“ doprovázely děti paní ZIMU k řece Morávce. Poté ji z mostu hodily do vody. Zima odplula pryč, i když se ji moc nechtělo a pořád se vracela zpět. Se sluníčkem a jarní větvičkou děti odcházely krásnou a probouzející se přírodou kolem břehu řeky Morávky zpět do MŠ.

JARO VÍTEJ, PŘEJEME TOBĚ I SOBĚ, ABY SES VYDAŘILO.  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI