Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > VYUČOVÁNÍ JINAK ….5.B

VYUČOVÁNÍ JINAK ….5.B

Dne 21.3 jsme se účastnili projektu Zlatá niť a zvolili jsme si tato téma:

  • Inspirace
  • Hvězda
  • HodinářOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na projekt Zlatá nit jsme se připravovali už od pondělka. Dohodli jsme se, že si práci rozdělíme do dvojic a celý den budeme učit sami. Připravovali jsme se celý týden, vymýšleli jsme prezentace na daná témata a organizovali si celý den, aby vše klaplo a nikdo se nenudil.

Nejdříve učily Terka s Anežkou. Měly připravenou hru na třídění ročních období, pracovní list a živé pexeso. Také do Angličtiny měly slovíčka. Honza s Patrikem měli prezentaci o vzniku Země.  Dorka s Venďou měly připravené pexeso a vyplňovačky. David S. a Tomáš měli úvod a v matematice dělali slovní úlohy.  Renča vymyslela 2 pracovní listy na jednotky času. Poslední hodinu učili David U. a Kuba, kteří měli text, který jsme si měli přečíst a potom odpovědět na 5 otázek. A jako poslední byl Filip, který měl prezentaci o různých zemích a podnebí v nich.

Ten den byl moc krásný, doufáme, že ještě někdy budeme mít takové vyučování.

 Žáci 5.B

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI