Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Učíme se hrou

Učíme se hrou

Děti 3.A vytvořily ve výtvarné výchově přesmyčky vyjmenovaných slov. Ty pak paní učitelka Muroňová mohla použít k soutěži pro 3. – 5. ročník, která byla pro děti  opakováním naučených slov. Očíslované výkresy s přesmyčkami byly rozmístěny na horní chodbě a  děti měly za úkol , co nejrychleji vyluštit  vyjmenovaná slova. Toto netradiční opakování se jim moc líbilo. Třídy 3.B a 5.A si to jen vyzkoušely , v ostatních třídách byli vyhlášeni  vítězové. Zde jsou výsledky: 3.A – 1. Matyáš Ochman, Anita Muroňová,3. Barbora Macková, 4.A – 1. Lukáš Kožušník, 2. Matěj Stuchlík, 3. Nikola Bohačíková, 4.B – Martina Vlková, 2. Alžběta Hlisnikovská, 3. Jana Krestová, 5.B – 1. David Stýskal, 2.Filip Horečka, 3.Radim Pavelek

M. Muroňová

sout_13_1 sout_13_2 sout_13_3

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI