Zš a Mš Raškovice > Základní škola > Výuka > E-třídnice

E-třídnice

Elektronická žákovská knížka – použijte následující odkaz pro PŘESMĚROVÁNÍ ZDE

Elektronická žákovská knížka funguje nezávisle na stránkách školy. Doporučujeme vám uložit si vstupní stránku elektronické žákovské knížky do záložek vašeho prohlížeče. V případě výpadku stránek školy pak máte možnost bezproblémově nalézt vstup do žákovské knížky.

Pro rodiče nových žáků:

přihlašovací jméno a heslo je generováno automaticky takto:
Přihlašovací jméno je odvozeno od jména dítěte tak, že se vezme 1. písmeno jména a celé příjmení (bez diakritiky). Příklad – Petr Štiřovský – pstirovsky
Heslo je odvozeno z data narození – v plném tvaru a pozpátku, tj. z data 12.3.2011 je heslo 20110312 – po prvním přihlášení doporučuji změnu hesla!

Poznámka: v případě, že již existuje žák se stejným přihlašovacím jménem (např. by to mohl být Pavel Štiřovský), je za jméno přidána číslice – pstirovsky1.
Nemůžete-li se přesto přihlásit, vyřešíte vše osobně ve škole, doporučuji předem se telefonicky domluvit na termínu.