Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - EVVO > 6. schůzka Ekotýmu

6. schůzka Ekotýmu

2.2.2016

6.SCHŮZKA EKOTÝMU

PROGRAM

1) zhodnocení dosavadní práce

2) monitoring školy

3) zhodnocení analýzy ekoškoly ve 4 hlavních oblastech

4) 8 otázek ekoškoly

5) úkoly na příští ekoschůzku

 

Zopakovali jsme si výsledky srovnávací analýzy, kterou jsme prováděli minulou ekoschůzku. Prošli jsme si spolu s dětma školu a poznamenali jsme si, kde všude je potřeba ještě něco vylepšit.

Zjistili jsme, že je na chodbě málo květin, a že v některých třídách na 2. stupni chybí popsané koše a světla na šetření energií. Na spojovací chodbě chybí některé části ekokodexu, který bohužel odpadává.

Poté jsme se rozdělili na dvě skupinky. Jedna skupinka šla napravovat, to co jsme zjistili, že není v pořádku (oprava ekokodexu na spojovací chodbě, dolepení štítků na koše, vypínače,….). Druhá skupinka se zabývala srovnávací analýzou a ještě vymýšleli, co jsme zapomněli.

Všichni společně jsme se pustili do 8 otázek ekoškoly a přemýšleli jsme, co se v uplynulých dvou letech událo, k jakým projektům jsme se připojili a také, kde jsou rezervy.

Úkoly na příště: zpracovat srovnávací analýzu na ekonástěnku

Datum příští schůzky – 23.2.2016

Přítomni : Mgr. Markéta Juřicová, Mgr. Naděžda Koperová, Mgr. Markéta Muroňová

Petra Lhoťanová, Natálie Pelzlová, Vendula Mecová, Magdaléna Klementová, Klára Klanicová, Nikola Verešová, Lidka Hlisnikovská ,Aneta Foldynová, Petr Hrabec, Vojta Ochman, Eda Muroň, Eliška Danková, Lukáš Adamovský

 

 

 

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI