9.schůzka ekotýmu

1) Den vody 22. 3. 2017

2) Rozdělení úkolů

3) Kontrola tříd

1. V pondělí, v páté vyučovací hodině proběhla devátá schůzka našeho ekotýmu. Sešel se ekotým a přibyli nám nové tváře v našich řadách. Zopakovali jsme, co budeme dělat na den Vody.
  2. Rozdělili jsme si úkoly. Eliška a Majda se budou starat o kytky ve skleníku, které pěstujeme na den matek pro naše milé babičky. Aneta bude zalévat květiny na horní chodbě. Eda, Vojta, Péťa se budou starat o vážení a vynášení papíráků, každý pátek. Magda bude zapisovat průběh a úkoly ze schůzek. Liduška a Klárka budou naše hlasatelky, které budou seznamovat děti s výsledky našich akcí v rozhlase. Každý člen ekotýmu dostal na starost jednu ze tříd školy, kde bude dělat kontrolu. Přečetli jsme si dopis, který přišel z Prahy a zhodnotili jsme, které úkoly se nám povedly.
  3. Dohodli jsme se na, že opět vzniknou ve škole služby, kdy jednotlivé třídy se budou po týdnu střídat a uklízet kolem školy. Všechny tyto informace jsou umístěny na naší ekonástěnce. V pondělí proběhne hlášení do rozhlasu, kde seznámíme děti s výsledky měření papírového odpadu a budeme apelovat na jeho snížení, také seznámíme děti se službami na škole.

Byli přítomni: p. uč. Muroňová , p. uč. Koperová, p. uč. Juřicová, Lidka, Klárka, Anička, Naty, Majda, Eliška, Petr, Eda, Anetka, Amálka,Danielka a Terka J

Úkoly: Elča a Anet zkontrolují v pondělí papíráky. Vojta, Eda, Péťa – v pátek, po vyučování, vážení papírového odpadu.

Příští ekoschůzku bude ve čtvrtek 23. 3.2017                                                           Váš ekotým