Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > ADAPTAČNÍ KURZ TŘÍD 6. B, 6. C

ADAPTAČNÍ KURZ TŘÍD 6. B, 6. C

Tři dny plné zajímavých zážitků prožili žáci 6. B a 6. C v rámci adaptačního kurzu konaného od 6. do 8. září 2021 na chatě Višňovka ve Vyšních Lhotách.

Děti měly možnost blíže se poznat s novými spolužáky a svými třídními učiteli. Celý pobyt se nesl v duchu seznamování, spolupráce a vzájemného naslouchání. To všechno se dělo prostřednictvím aktivit připravenými vedoucí „adapťáku“ paní učitelkou Mgr. Markétou Juřicovou. Ve všech činnostech byla dětem oporou také paní asistentka Bc. Hana Kupčíková.

Žáci obou tříd si vyzkoušeli například přípravu a prezentaci návrhu školního výletu, vytvořili pravidla třídy nebo se snažili správně odpovědět na otázky vlastivědně-přírodovědného testu. Mimoto nechyběl ani výšlap na Prašivou, táborák či večerní stezka odvahy zaměřená na matematiku.

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI