Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > Adapťák 6.A

Adapťák 6.A

V pondělí 21. září si žáci 6. A zpestřili dopoledne již tradičním adaptačním programem, který se letos vzhledem k omezením souvisejících s koronavirovou epidemií konal ve škole a na hřišti. Pod vedením zkušené lektorky Bc. Jany Svobodové si děti zkusily několik aktivit zaměřených na vzájemnou spolupráci, povídaly si o vztazích mezi spolužáky a v závěru dražily hodnoty, které jsou pro ně v rámci kolektivu nejcennější. Druhou část programu jsme po společné dohodě odložili na jaro, kdy doufáme, že bude situace příznivější a umožní nám vyrazit na Višňovku a užít si „adapťák“ i s noclehem.                            Petra Hnátková

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI