Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > AKADEMIE KE DNI MATEK

AKADEMIE KE DNI MATEK

V úterý 21. 5. 2019 proběhla v sále hotelu Maryčka tradiční Akademie ke Dni matek, na které vystoupili žáci, kteří navštěvují kroužky na naší škole. Celou akademii nás provázel dětský pěvecký sbor Klíček a CARO. Vystoupily také žákyně z tanečního kroužku paní učitelky Felcmanové a Muroňové. Žáci z dramatického kroužku paní učitelky Halamové nás potěšily divadelním představením Andělka a Ďáblík a program zpestřili žáci a žákyně vtipnými básněmi.

Velký dík patří všem dětem, které na akademii vystupovaly a také všem paním učitelkám, které tuto akademii připravily.

Kristýna Felcmanová

     

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI