Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > BENEFIČNÍ KONCERT S TEREZOU MAŠKOVOU, VÍTĚZKOU ČESKOSLOVENSKÉ SUPERSTAR 2018

BENEFIČNÍ KONCERT S TEREZOU MAŠKOVOU, VÍTĚZKOU ČESKOSLOVENSKÉ SUPERSTAR 2018

V sobotu 1. 12. 2018 se v Komorní Lhotce v evangelickém kostele uskutečnil Benefiční koncert finalistů pěvecké soutěže Rozvíjej se, poupátko.  Naši školu reprezentovali Karolína Popelková, Kristýna Maťaťová, Jan Luzar a Magdaléna Drastichová.

Benefice byla určena na podporu rodiny s dítětem postiženým těžkým autismem. Tradice benefičních koncertů je pořádána ve spolupráci několika základních škol již od roku 2009, letos to byly konkrétně ZŠ a MŠ Střítež, ZŠ T. G. Masaryka Komorní Lhotka, ZŠ a MŠ Raškovice, PZŠ J. Kubisze Hnojník, PZŠ W. Szymborskiej Vendryně, ZŠ a MŠ Míru Třinec a ZUŠ TUTTI MUSIC Třinec. 

Děkujeme všem našim zpěvákům i učitelům za krásný koncert a všem, kteří přišli, přispěli na dobrou věc a pomohli tak rodině s dítětem s nešťastnou diagnózou.  Jistě i díky Vám budou jejich dny důstojnější a šťastnější. 

Nezapomenutelným zážitkem pro nás všechny bylo vystoupení Terezy Maškové, která kromě svého excelentního vystoupení neváhala a pomohla svým hlasem při společných písních. V závěru koncertu zazpívala i na přání píseň od Věry Špinarové „Jednoho dne se vrátíš“.

Koncert dopadl nad očekávání nádherně, silných okamžiků bylo mnoho, vystoupení měla spád a gradaci, výkony našich dětí i v tom chladu excelentní, celkový dojem nezapomenutelný. Celý koncert byl důkazem toho, že hudba spojuje a pomáhá.

Děkujeme.

Anna Kajzarová

            

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI