DĚTI Z DRUŽINY MĚNÍ SVĚT K LEPŠÍMU

V pátek 1. března děti z 5. oddělení družiny již podruhé navštívily Adámkovu vilu, domov pro seniory, v rámci projektu Komenský – Příběhy lidskosti a jejich zapojení do celonárodní soutěže Měníme svět k lepšímu.

Děti tak navázaly na prosincovou návštěvu, ze které senioři byli velmi nadšeni. Tentokrát jim donesly  jarní výzdobu, přednesly básničky, zazpívaly, seznámily s životem Komenského, některé seniory navštívily v jejich pokojích a zahrály si s nimi deskovou hru. Radost byla na obou stranách. Došlo k propojení, o které v jejich Projektu proměny šlo především. Jejich název projektu v soutěži totiž také nese název PROPOJENÍ.

Jak řekl Učitel národů: „Takový bude příští věk, jak jsou vychováváni příští jeho občané.“
I malé děti mohou maličkostmi měnit svět k lepšímu. Přidejte se i vy!
Těšíme se na další propojování. J

Žáci ZŠ Raškovice, 5. oddělení družiny