Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > HODINA LITERÁRNÍ VÝCHOVY V OBECNÍ KNIHOVNĚ

HODINA LITERÁRNÍ VÝCHOVY V OBECNÍ KNIHOVNĚ

Poslední hodiny literatury jsme s třídou 6. B a 8. B strávili v Místní knihovně v Raškovicích. Paní knihovnice Marie Zemanová si pro děti připravila poutavé vyprávění o knihách, společně si připomněli, jak jsou knihy řazeny, podle čeho hledat beletrii a jak najít odbornou literaturu.

Aby děti jen neseděly, s paní knihovnicí jsme připravily aktivitu ,,Hledej knihu”. Zapojili se všichni, někteří byli úspěšnější, jiní méně, ale cíl byl splněn. Žáci se nenásilnou formou seznámili s různými tituly, které místní knihovna nabízí.

Na závěr došlo k dojemnému loučení, když šesťáci zjistili, že už se příští rok s paní Zemanovou nebudou na lekcích setkávat, protože si bude užívat zaslouženého důchodu.

Paní knihovnici moc za všechno děkujeme a věříme, že se na nás někdy přijde podívat 😊.

Dana Bednářová

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI