JARO PLNÉ SPORTU!

Dne 15. 3. jsme se poprvé za dlouhé roky vydali na okresní kolo basketbalového turnaje. Přestože mezi námi nebyl jediný basketbalista, tak jsme v hodinách TV a v dalších mimoškolních aktivitách natrénovali tuto disciplínu natolik, že jsme chtěli tento kolektivní sport alespoň vyzkoušet. Turnaj se konal v tělocvičně GPB FM a hned první utkání dopadlo pro nás vítězně. I přes další 3 porážky jsme si užili každou minutu na palubovce a odvezli jsme si 7. místo. 

SOUPISKA: 

9. B Matěj Ručka, Martin Běrský, Matěj Audy, Rostislav Švrček, 

9. A Václav Gurník

8. A Marek Šrubař, Albert Vykoukal

7. A Samuel Jan Koždoň 

7. C Ondřej Bulko, Patrik Janoušek

 

Dne 16 .4. jsme se zúčastnili okrskového kola v minikopané. Ve Frýdku-Místku na stovkách jsme bojovali ve čtyřčlenné skupině. V kategorii 8. a 9. tříd jsme tentokrát měli pouze 7 hráčů, a proto jsme museli doplnit mladšími kluky ze 7. tříd. Všichni hráči se snažili během celého turnaje uspět, a i přes velmi špatný start v prvních dvou utkáních 0:2 a 0:3 jsme si v posledním utkání spravili chuť. Za vítězstvím nás táhl Matěj Ručka, autor 5 gólů v posledním utkání, kdy jsme vyhráli 5:0. 

SOUPISKA:

9. B Matěj Ručka, Matěj Audy, Rostislav Švrček, 

8. A Matyáš Babulík, Marek Šrubař, Tomáš Vitásek

8. B Vít Holinka

7. C Ondřej Bulko, Patrik Janoušek, Alex Dömény

Děkuji všem za reprezentaci naší školy v obou případech.

Jan Sonnek