Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > MALÍ ČTENÁŘI V KNIHOVNĚ

MALÍ ČTENÁŘI V KNIHOVNĚ

Jak to vypadá v knihovně? Co znamenají písmena na hřbetu každé knihy? Jak se musí zacházet s knihami? Jak dlouho mohu mít knížku doma? Proč jsou knihy zabalené? To vše a ještě spoustu další užitečných informací a rad získali žáci první třídy při návštěvě knihovny.

Začínající malí čtenáři si také mohli spoustu krásných knih prolistovat a dopodrobna prohlédnout. Paní knihovnice děti provedla nejen knihovnou, ale také malou výstavou „Jubilejní měšťanská škola v Raškovicích“.

Teď už je to jenom na dětech, jestli se do knihovny budou vracet a stanou se z nich opravdoví čtenáři.

Ivana Kovalčíková

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI