Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - EVVO > NÁVŠTĚVA EKOTÝMU NA ZŠ V DOBRÉ

NÁVŠTĚVA EKOTÝMU NA ZŠ V DOBRÉ

Ve středu 10. října 2018 jelo jedenáct zástupců našeho ekotýmu s paní učitelkou Mgr. Markétou Muroňovou navštívit své kolegy – ekotýmáky na Základní škole v Dobré. Přijali jsme jejich pozvání na návštěvu a byli jsme místo vyučování předávat své zkušenosti s Ekoškolou tamějším dětem. Přivítala nás paní učitelka Mgr. Květoslava Lysková, která se s dětmi projektem Ekoškola zabývá. Když přišly jejich děti, sedli jsme si do kruhu a povídali si o auditu a o akcích i projektech, které jsme dělali. Pak nás pozvali na malé občerstvení do jejich atria. Dostali jsme teplý čaj a buchtu. Po svačince jsme se převlékli a šli jsme si zahrát do tělocvičny vybíjenou a záchranku. Tam se konečně naše ekotýmy smíchaly, takže jsme se mohli alespoň trochu poznat blíže. Ve smíšených dvojicích jsme pak absolvovali ještě jednu hru v atriu, kterou pro nás nachystala paní učitelka Mgr. Radana Nohlová. Šli jsme po stanovištích a poznávali jsme přírodniny. Správnou odpověď jsme zaznamenali na papír a vyšla nám tajenka SPOLUPRÁCE. Po hře už nám zbyl jen krátký čas na zhodnocení společného setkání i rozloučení a už jsme museli jet zpět do školy. Na ZŠ v Dobré se nám moc líbilo a rádi přijedeme zase. Děkujeme jim za hezky strávené dopoledne. Příští setkání zorganizuje na oplátku náš ekotým.

Ekotým

      

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI