OSLAVA DNE DĚTÍ VE ŠKOLE
V pondělí 1. června jsme ve škole oslavili Den dětí, a to i přes nepříznivé počasí. Akce probíhala v naší hale, kde na děti čekalo deset stanovišť s Podivuhodnými hrami Jiřího Šebesty z Morávky.
Kromě her byly připraveny také nafukovací atrakce, které potěšily všechny věkové skupiny a přinesly spoustu smíchu a radosti.
Pro ty, kteří měli chuť na něco sladkého, byla připravena raškovická cukrová vata a osvěžující malinová limonáda.
Ve školní kuchyni paní kuchařky uvařily špagety a na závěr děti dostaly sladkou tečku v podobě zmrzliny.
Celý den proběhl ve skvělé atmosféře a děti si jej opravdu užily. Bylo radostí vidět jejich úsměvy a spokojené tváře.
Naděžda Koperová














