OSLAVA DNE DĚTÍ VE ŠKOLE

V pondělí 1. června jsme ve škole oslavili Den dětí, a to i přes nepříznivé počasí. Akce probíhala v naší hale, kde na děti čekalo deset stanovišť s Podivuhodnými hrami Jiřího Šebesty z Morávky.

Kromě her byly připraveny také nafukovací atrakce, které potěšily všechny věkové skupiny a přinesly spoustu smíchu a radosti.

Pro ty, kteří měli chuť na něco sladkého, byla připravena raškovická cukrová vata a osvěžující malinová limonáda.

Ve školní kuchyni paní kuchařky uvařily špagety a na závěr děti dostaly sladkou tečku v podobě zmrzliny.

Celý den proběhl ve skvělé atmosféře a děti si jej opravdu užily. Bylo radostí vidět jejich úsměvy a spokojené tváře.

Naděžda Koperová