PŘESPÁVAČKA VE ŠKOLE – 7. A

19. dubna 2024 je tu 8 kluků a holky čtyři. Plus paní učitelka a paní asistentka. Smějeme se, soutěžíme, hrajeme hry, jíme a spíme (někteří více, někteří méně).

Proč jsme tady? Bude sranda, pro zábavu, chci to zkusit, protože jsem se tu těšila, zábava se třídou, je tu Kučis, protože si to chci dneska užít, chci být s přáteli, protože bude zábava, spím zde poprvé a chci si to užít, protože prostě chci.

Program: Elektrika, badminton, pexeso, kruh z židlí, věci na V, zvířata na S, jídla na P, přeskoky přes švihadlo, báseň, předávání balónů nohama, hod na cíl, ping-pong, osvěžující Přemkova limonáda, Vysoký jalovec, tanečky, Avatar 2, popcorn, povídání ve spacácích, balónky.

Škola to je mučení!

Pořád samé učení.

 

Pořád samá trojčlenka.

To umí jen Mařenka.

 

V příroďáku mrtvá včela!

Pod mikroskop doletěla.

 

Najednou se rozhodneme,

po večerech se učit nebudeme!

 

Návrh sem a návrh tam,

přespávačka, už to mám!

 

Všechno se to dohodlo,

no a tak se rozhodlo!

 

Je tu pátek a jsme tu,

zvládnem to bez tabletu!

(Juli a Adri, vítězná báseň)

 

Jaké to bylo? Byla to sranda, byla skvělá, bylo to supr, skvělý, mohlo to být lepší, kdyby tu byl i Sam, napínavé, bomba, dobrý, zábavné a super, skvělé, bylo to hrozně super, přespávačka byla skvělá a program ještě lepší.

Za rok možná zase spolu, navštívíme v noci školu. Sedmá Á! – Terka, Alex, Tom, Přemek, Jakub, Šarlot, Dan P., Adri, Filip, Vojta, Dan Ž., Juli, Hanka a Petra