Prezentace ekoškoly

Prezentace naší Ekoškoly

Ve čtvrtek 7.9.2017 někteří členové ekotýmu seznámili formou prezentace žáky naší školy s našimi loňskými aktivitami s environmentální tématikou. Při některých fotografiích jsme si zavzpomínali na naše oblíbené tématické dny (Den stromů, vody, Země a Vánoční strom), podzimní a jarní  ekopobyty, sběrové aktivity, zopakovali jsme si správné třídění a náš ekokodex. Také jsme všem ukázali naši novinku – vermikompostér, který jsme získali jako jedna z 15-ti škol naší republiky. V tomto školním roce chceme pěstovat bylinky, získaným kompostem od žížal je hnojit a vypěstované bylinky nabídnout k využití ve školní kuchyni.

Do našeho ekotýmu se přihlásili i noví členové z dalších tříd, kteří budou s námi rádi spolupracovat, protože letos chceme po dvou letech opět obhájit titul Ekoškoly.