Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > ROČNÍ OBDOBÍ REGIONU SLEZSKÁ BRÁNA

ROČNÍ OBDOBÍ REGIONU SLEZSKÁ BRÁNA

Dne 13. června 2018 se v základní škole v Sedlištích konalo vyhlášení výsledků 4. ročníku výtvarné soutěže „Život kolem nás“ – tématem letos bylo „Roční období Regionu Slezská brána“. Ve 4. kategorii (7. – 9. ročník) vyhrál náš žák Martin Sonnek (8. A). Ve 3. kategorii získala Veronika Opatrná (4. A) „ocenění poroty“.

Po vyhlášení výsledků si účastníci soutěže i návštěvníci mohli prohlédnout vystavená výtvarná díla i ta vítězná z minulých let. Celkem jich zde bylo ke zhlédnutí 171. Martinův obrázek lze vidět na fotografii u této zprávy nahoře vlevo.

Text připravil a fotografii poskytl Martin Sonnek  (8. A)

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI