Lesy ČR
Moravskoslezský kraj
Ekoškola
Etická škola
Zš a Mš Raškovice > Aktuality - ZŠ > ROSTEME S KNIHOU – SOUBOJ ČTENÁŘŮ 2018

ROSTEME S KNIHOU – SOUBOJ ČTENÁŘŮ 2018

Dne 16. dubna 2018 se třída 6. A zúčastnila online literární soutěže Souboj čtenářů 2018, která volně navazovala na projekt Rosteme s knihou.

Žáci byli v rámci tohoto projektu v měsíci únoru rozděleni do pěti skupin a každá z nich měla za úkol přečíst jednu organizátory soutěže zaslanou knihu (Jiří Holub – Prostě na mě zapomněli; Jiří W. Procházka, Klára Smolíková – Tajná dvojka A+B s podtitulem Zločin mezi dinosaury; Andy Griffiths, Terry Denton – Ztřeštěný dům na stromě; Eva Prchalová – Příručka mladého hledače; Marek Vadas: Na útěku).

V průběhu března i dubna děti o těchto knihách diskutovaly a předávaly si své poznatky ve čtenářských dílnách. Nabyté vědomosti pak zúročily právě v online kole soutěže, kdy odpovídaly na celkem 25 náročných otázek. Zda děti četly pozorně a jak vlastně dopadly, se dozví v nejbližších dnech.

Více o tomto projektu a soutěži zde: http://www.rostemesknihou.cz/cz/o-kampani/aktuality/

  

HELP DESK - Hlášení problémů
Implementace a správa Google Apps, tvorba webových prezentací - CHILLI